Barvyčky, jak by bez nich bylo na tom světě smutno.. :((

11. april 2011 at 15:03 | - - - Oech - - - |  Témata Blog.cz


Barvičky, ať už si pod tímto názvem předtavíte cokoli můžeme mluvit o opravdu rozměrném odstavci který by barvy mohl popsat.
Možná si to ani neuvědomuje, ale svět baz barev by vlastně vůbec nebyl. každý máme tu svou oblíbenou, u mě třaba vyhrává sytě oranžová, u něhoho zas vládnou tmavé barvy, ale znám taky kamarádku u které vyhrává převážně bílá.

Když už jsme u té bílé...
Tak začneme výtvarkou, ta je rájem barev, a pokud jste velmi všímaví tak jste už určitě postřahli že když do modré přídáte červenou tak vznikne fialová a když bílou tak máte světle fialovou...
No, a taky se vám stalo že vám chybí bílá??? ta barva která je skoro všude kolem nás? Nevěříš? stačí pustit PC a hned tam máš něco bílého. (tak se mi zdá že vám z toho tadyk dělám referát..)

Červená!!!
Cha! Červená, barva jak pro kluky tak pro holky, myslím si že se ne světě najde spoustu lidí kteří budou mít ve svém šatníku něco červeného....

Modrá!!!
Děláš si srandu, že tuhle byrvu nemáš rád? Neboj, nechci ti to rozmlouvat jen ti o ní řeknu že se perfektně vyjímá s nějakou teplou barvou.
Modrá (samozřejmě i zelená) je Země, modrá je obloha (tada většinou) a modré je moře. Modrá (i jako každá jiná byrva) je ve spoustě odstínů a záleží jenom na tobě který z nich si vybereš.

Žlutá


Žlutá je barva kterou já osobně moc nemusím, máme ji v koupelně a chvíli co chvíli po ní něco leze,a tak si říkám proč zrovna na t žlutou a zelenou, no tak jako otázka velmi promitivní, né? No, tak na žlutou jakože na sluníčko a na zelenou jakože na trávu. co říct o žluté... no , tak kdyby nebyla TA žlutá.... jenom si to sami představte


A safra, už mě bolí ruky od toho psaní...mám je celí červenéa asi si je půjdu namastit takvou odporně smrdící zelenou mastičkou. Pak si sedn na mosrou židli a pustím si nákou písničku, třeba o barvičkách. děkuji že jste si tohle přačetli a soufám že se vám to alespon trošku líbilo. :))
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement